درباره ما

امروزه اصلی ترین و شاید مهمترین انگیزه متقاضیان برای طراحی سایت، اطلاع رسانی پیرامون شخص ، سازمان یا شرکت مربوطه می باشد.

این اطلاع رسانی به معنای معرفی پیشینه، سوابق، اهداف و فروش محصولات یا خدمات در بستر اینترنت است.

یک طراحی سایت زیبا و در عین حال استاندارد هم میتواند باعث جذب کاربران شود و هم می تواند افزایش سرعت بارگزاری صفحه و همچنین بهتر پیدا شدن توسط موتورهای جستجو را رقم بزند .

شما باید مطمئن باشید که وب سایت شما کاملا حرفه ای توسط یک مجموعه طراح سایت طراحی شده است.

وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری بدهد شما فقط ۳ ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید.

تارنماسازان ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت، طراحی و راه اندازی شبکه و خدمات پس از فروش مستمر به واحدهای صنعتی، سازمانها و ادارات دولتی، شرکتهای خصوصی و موسسات آموزشی و تحقیقاتی می باشد.

استفاده از تکنیکهای روز در طراحی و بهینه سازی سایت و پشتیبانی مناسب به مشتریان خود از مزایای تارنماسازان نسبت به بقیه شرکتهای طراحی سایت می باشد.

رسالت تارنماسازان تنها رضایت مشتری و ارتقای سطح فرهنگ استفاده از اینترنت و تجارت الکترونیک است. پس پیشنهاد می کنیم برای راه اندازی سایت شخصی یا فروشگاه اینترنتی ، همین امروز اقدام نمایید.

در پایان چنانچه در راستای رشد و توسعه سایت پیشنهاد و یا انتقادی دارید ، لطفا از طریق قسمت تماس با ما ، ما را در جریان نظرات ارزشمند خود قرار دهید.

با تشکر
بهنام حصاریان